O mnie 

Radosław Czajkowski

Radca Prawny

 

WYKSZTAŁCENIE:

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Aplikacja Radcowska w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie

 

DOŚWIADCZENIE:

Praktykę rozpoczął już w trakcie studiów prawniczych w Kancelarii Radców Prawnych Piszczek i Partnerzy S.C. zdobywając pierwsze szlify pod okiem dr Jana Piszczka specjalizującego się w Prawie Autorskim.

Następnie pracował w kancelariach prawnych zajmujących się sprawami gospodarczymi, prawem handlowym, prawem cywilnym i rodzinnym zdobywając doświadczenie m.in. u boku r.pr. Edyty Tomanek cenionej specjalistki z zakresu prawa cywilnego i rodzinnego.

Wraz z rozpoczęciem działalności podjął obsługę osób prawnych oraz podmiotów leczniczych. Wieloletnia praktyka i rozszerzanie specjalizacji pozwoliły na wypracowanie know-how, które zapewnia gwarancję kompleksowej i profesjonalnej obsługi klientów korporacyjnych i indywidualnych.

 

ROLA:

Jako właściciel Kancelarii wytacza kierunki rozwoju.

 

CHARAKTER PRACY:

Łączy w swojej pracy zarówno elementy prawnika procesowego, jak i prawnika in-house. Dąży do znalezienia rozwiązań w każdej sytuacji, korzystając z dostępnych kierunków działań, określonych w procedurze cywilnej, karnej, czy administracyjnej. Priorytetem dla niego zawsze pozostaje uzyskanie korzystnego rozstrzygnięcia dla klienta, którego traktuje, jako partnera zapewniając pełną transparentność podejmowanych działań.

IMG_8899_edited.jpg